Dovolenka na lodi. Zážitky, na ktoré sa nezabúda

Plavba loďou so sebou prináša nezabudnuteľné momenty a originálne zážitky. Je možnosťou, ako stráviť dovolenku v kruhu rodiny, priateľov či obchodných partnerov. Dovolenka na lodi je čoraz viac populárnou aktivitou. Sloboda, zážitky a spoznávanie krajiny, to všetko je jej súčasťou. Plavba loďou ako forma dovolenky sa pre vás stane zážitkom, ktorý si budete pamätať navždy. A možno sa už ani na inú dovolenku ako na takúto nevyberiete.

Počas svojej dovolenky na lodi si môžete zvoliť prenájom katamaránu či jachty a plaviť sa po Jadranskom mori. Môžete tak objavovať krásy pobrežia Chorvátska a pri tom zažívať tie najoriginálnejšie zážitky. Sedem dní na mori znamená sedem dní plných zábavy, relaxu, objavovania okolitých ostrovčekov a zátok. A nielen to. Plavba loďou vám ponúka oveľa viac. Môžete si užívať masáže priamo na palube, vydať sa do vinárskych pivníc, objavovať kultúru a históriu krajiny či ochutnávať domáce špeciality. To, ako vašu dovolenku na lodi strávite a aký program si vytvoríte, je len na vás a vašich preferenciách.

Dovolenka pre každého

Prenájom katamaránu či plachetnice je v súčasnosti už cenovo dostupnou záležitosťou pre každého. Plavba loďou ako forma dovolenky je vhodná pre každého, od tých najmenších po najstarších. Na svoje si príde každý. Plachetnice a katamarány sú dnes čoraz viac moderné a komplexne vybavené. Ponúkajú priestor na originálne strávený dovolenkový čas spolu s množstvom originálnych zážitkov. Plavba loďou má veľkú výhodu v tom, že sa môžete dostať na miesta, ktoré počas bežnej dovolenky nie sú dostupné. Môžete sa vydať za objavovaním chorvátskych zátok či ostrovčekov a užívať si nepreplnené pláže v súkromí.

Utužte vzťahy

Okrem toho je plavba loďou skvelou príležitosťou, ako stráviť čas s rodinou, priateľmi či obchodnými partnermi. Počas dovolenky na lodi posilníte svoje vzťahy a zistíte, ako viete fungovať ako tím, pretože plavba loďou si vyžaduje tímového ducha. Prídete na to, ako spolu viete vychádzať a spolupracovať či zvládať situácie pod stresom. Plavba loďou je príležitosť, počas ktorej dokážete stmeliť a utužiť vaše vzťahy a pri tom zažiť originálne zážitky.

Plavba plná zážitkov

Prenájom katamaránu či plachetnice vám môže slúžiť rovnako ako na rodinnú dovolenku, tak aj na oslavy a párty s priateľmi. Okrem toho si môžete užívať zážitkové plavby, ako napríklad relaxačnú plavbu, počas ktorej môžete využívať masáže priamo na palube. Ak ste milovníkom dobrého jedla, gastronomická plavba by mohla byť to pravé pre vás. Môžete sa plaviť po chorvátskom pobreží a navštevovať množstvo lokálnych reštaurácií, ktoré ponúkajú tradičné jedlá z tých najčerstvejších surovín. Plavba za vínom po exkluzívnych vinárstvach je zas niečo pre tých, ktorí si radi vychutnávajú kvalitné víno. Plavba loďou vás zavedie do tých najlepších vínnych pivníc v Chorvátsku. Tak budete mať možnosť ochutnať biele a červené vína od najlepších producentov vín v Dalmácii.

Doprajte sebe aj svojim blízkym dovolenku, na ktorú sa nezabúda. Prenájom katamaránu či jachty je dnes už dostupnou formou dovolenky. Plavte sa po vodách Jadranského mora a objavujte krásy Chorvátska. Plavba loďou vám prinesie množstvo originálnych a netradičných zážitkov, ktoré počas bežnej dovolenky nezažijete. Vydajte sa za dobrým jedlom, kvalitným vínom, krásami prírody či históriou a kultúrou krajiny. Ak sa raz rozhodnete pre dovolenku na lodi, určite to nebudete ľutovať. Práve naopak, budete si ju chcieť zopakovať minimálne ešte raz.

V súčasnej dobe je na trhu veľmi veľa možností kde, od koho a ako si prenajať plachetnicu či katamarán. Dôležité je spomenúť a upozorniť, že váš výber by mal byť precízny. V tomto prípade obzvlášť platí známa veta „Nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci“. Dbajte na to, aby ste neprenajali „mačku vo vreci“ a plavba vás nevyšla drahšie ako ste plánovali. Spoľahnite sa na overených odborníkov. Jedným z pár skutočných odborníkov zo Slovenska pôsobiacich celosvetovo je napríklad tím z www.luxurysailing.eu. Ochotne poradia a zodpovedia detailne všetky vaše otázky. Okrem toho vám zabezpečia na klúč všetko potrebné, vrátane komplexného poistenia na vode – ako napr. poistenie pre kapitána, poistenie depozitu prípadne aj cestovné poistenie v prípade, že zo zdravotných dôvodov sa nebudete môcť zúčastniť vašej vysnívanej plavby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *